Фотоархів

Можете придбати вашому бухгалтеру таку книгу і він зможе сам складати договори з постачальниками, покупцями та іншими контрагентами. Це дуже дешево і ви точно заощадите на юридичних послугах. Але будьте готові до того, що так буде до перших проблем з вашими “партнерами”. Ось тоді ви взнаєте справжню ціну юридичної допомоги, точніше, нехтування нею на стадії укладення договору.

Допомога адвоката по статті 130-й Кодекса України про адміністративні правопорушення.

Сідати п’яним за кермо – це величезна дурня! Та не меншою дурнею є і не захищати себе у випадку складення на вас протоколу по статті 130-й КУпАП.

Спостереження за імітацією правосуддя негативно налаштованим щодо обвинуваченого судом є досить цікавим. З одного боку суддя намагається приховати своє негативне ставлення та поводиться демонстративно неупереджено, але в цей же час робить, те що зводить всі його потуги нанівець.

Під час написання заперечення на позовну заяву банку про стягнення заборгованості за кредитом часто поглядав на цей портрет )))

Майже зима…

Якщо в вашій справі є потерпілий, то вам доведеться вибудовувати з ним відносини. І відносини максимально позитивні. Ну, наскільки це можливо, звичайно.

Писанини навалилось!

130-та – це наш профіль!

Робочі будні.

Завжди знайдеться час і для хобі.

А якщо так не зміг, якщо попався – швидко до нас!

Звітно-виборна конференція адвокатів Кіровоградської області, 2017 рік.

Дисциплінарна палата КДКА Кіровоградської області.

На семінарі підловив колега)))

Пишуть, що я номінант. Грошей не дам)))

Щоденник на наступний рік придбано! Скоро в ньому почнуть з’являтись записи про судові засідання. Час невблаганний.

Після семінару залишились не лише знання, а й такі приємні дрібнички.

Дуже корисна книга. Сподіваюсь скоро з’явиться і український переклад.

Корисна для адвоката книга. Дуже.

Семінар був дійсно мегацікавим. Наштовхнув на нові ідеї.

Представництво інтересів потерпілого Олексія Цокалова в кримінальному провадженні щодо ухвалення суддею завідомо неправосудного рішення.

Представництво інтересів потерпілого Олексія Цокалова в кримінальному провадженні щодо ухвалення суддею завідомо неправосудної постанови в справі про адміністративне правопорушення. Кам’янський районний суд Черкаської області.

Захист в справах за статтею 130 КУпАП.

В Кам’янському районному суді Черкаської області теж захищаємо!

Кам’янський районний суд Черкаської області.

Працюємо за межами Кіровоградської області. Ефективно! Надійно! Рішуче!

«Вам потрібно терміново замінити адвоката. Цей вас топить і вам буде тільки гірше. Ви зрозумійте, що в справі є докази проти вас і з таким підходом, як зараз у вашого адвоката, вас просто посадять. А якщо його заміните, то все буде добре», – ось такі слова ви можете почути від слідчого або прокурора по своїй справі. Варіації, звичайно, можуть бути різні, але суть одна: прибери зі справи цього… він нам заважає!

Google про нас знає!

Допомога адвоката в справах щодо ДТП.

Зовнішній вигляд теж має значення!

День вільний від судових засідань. Тому можна і без краватки.

Нерідко слідчі самі пропонують підозрюваним якихось конкретних адвокатів. Я би не радив приставати на таку пропозицію. І справа не в тому, що запропонований в такий спосіб адвокат буде поганим. Зовсім ні. Він може бути дуже добрим професіоналом. Але не варто чекати від нього роботи «на повну силу». Причина цього в суто психологічному моменті – правилі взаємного обміну.

Навіть цукерки про нас придумали!

Перед будь-яким судовим засіданням приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду. Не варто вважати, що він не впливає на рішення судді щодо вас.

Під час розгляду слідчим суддею клопотання про обрання запобіжного заходу, особливо якщо йдеться про тримання під вартою, актуальним є питання: давати підозрюваному показання чи ні? Важко відповісти на нього однозначно, адже все залежить від конкретних обставин. Але я точно можу сказати чого вам не варто робити в будь-якому випадку.

Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області та представник Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.

Представники нового складу дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області.

Вихід є завжди!

Не думайте, що змусити вас обмовити себе і визнати вину у злочині, якого ви не скоювали, дуже важко. Це значно простіше, ніж здається. І зовсім не обов’язково бити та катувати.

У випадку затримання ви повинні зробити одну річ – заспокоїтись. Так, це дуже важко, адже ви спантеличені, багато чого не розумієте та ще й на вас тиснуть, тиснуть, тиснуть! Але це конче необхідно, щоб не наробити і, головне, не наговорити дурниць.

Будьте готові до обрання запобіжного заходу. Це не обов’язково буде тримання під вартою, але цілком можливо й таке. Слідчі люблять «поторгуватись» видом запобіжного заходу в обмін на потрібні їм показання і запропонувати, наприклад, домашній арешт замість камери в ізоляторі. Та вірити не варто.

Не вірте слідчому та оперативникам. Ніколи. Навіть якщо вони говорять правду. Тоді вже точно не вірте, бо насправді вас лише хочуть переконати в тому, що знають все, тоді як знають мало і саме від вас намагаються взнати більше. Та й знати, не означає володіти доказами. Тоді як ви можете своєю розповіддю на ці докази вказати і тим самим погіршити своє становище.

Дати показання можна завжди, а от відмовитись від них дуже важко. Ні, не важко. Неможливо.

Під час складання протоколу затримання слідчим фіксуйте в ньому справжній час вашого затримання.

watermarked - 10407153_720106774730334_7936534733381707191_nwatermarked - 10574230_714101688664176_2843919835230173746_n

Шедевр одеської реклами

Шедевр одеської реклами

watermarked - 71494_618441378193051_1555555691_n1533934_602383426465513_1799105386_nwatermarked - watermarked - 44