Фотоархів

Новий сертифікат зайняв своє місце на стіні.

Говорили про податки, бізнес та протидію незаконному впливу державних органів.

Ще один виконавчий напис нотаріуса за кредитом на кругленьку суму визнаний таким, що не підлягає виконанню. Для банку борг став безнадійним.

Три роки намагань прокуратури протягнути через суд справу про груповий розбійний напад закінчились визнанням власної поразки – відмовою прокурора від апеляції.

Українська митниця – це той орган, що здатен наробити багато проблем: митні платежі безпідставно збільшують, протоколи про порушення митних правил складають. Та ми здатні Вас від них захистити.

Слідчі та прокурори, детективи та оперативники люблять впевнено говорити, а часто і відверто залякувати тим, що мають право затримати особу «за підозрою» на три доби.

Стаття 130 КУпАП – це наш профіль! Поліцейські залишаться незадоволеними.

«Захисник, мабуть, читав кодекс, та недочитав», – така фраза пролунала з вуст прокурора в судовому засіданні. Так прокурор намагався довести неправильність моєї позиції щодо відсутності у сторони захисту обов’язку відкривати потерпілому отримані під час судового розгляду додаткові матеріали.

Я нічого не купую. Але якщо хтось з вас таки вирішив їх позбавитись і нарешті розлучитись, поділити майно, з’ясувати чи насправді він батько дитини і тому подібне, то милості прошу.

А я за своєю наївністю вважав, що це Касаційний кримінальний суд є в складі Верховного Суду…

Виявляється багато людей не знає, що можна обійтись без поліції, а скласти Європротокол і отримати страхове відшкодування. Дехто навіть примудряється визнати свою вину і сплатити готівкою, бо просто не знає переваг цього виду врегулювання.

Буває отримаєш повний текст судового рішення, починаєш читати, а потім відкидаєш від себе наче щось бридке…

А ще колектори відправляють такі “розрахунки”. Їх особливість в тому, що навіть якщо ви заплатите зазначену суму, то все одно “борг” нікуди не зникне. Виплатами ви будете лише стимулювати шахраїв тиснути на вас ще дужче. Тож не будьте дурнями!

Копіюєш своє свідоцтво і виявляєш, що сьогодні десять років і місяць, як ти адвокат! А першій професійний ювілей навіть і не помітив…

Колектори – це шахраї, які не соромляться підроблювати документи. Розсилають, наприклад, підроблені судові ухвали.

Суд оцінює докази з точки зору належності, допустимості та достовірності.

І знову про мої улюблені карткові кредити. Цього разу про ще один спосіб спробувати стягнути спірну заборгованість – за допомогою виконавчого напису нотаріуса.

Ми гуляли з моїм чотирилапим другом і знайшли чиїсь заморожені активи!

З сайту КДКА Кіровоградської області.

Розморозимо заморожене! Зняття арешту з рахунків та майна!

Клієнт з “клітки” переміщається до адвоката. А потім йде додому. Робота.

От як відповісти на це питання від Facebook?!

Ведення справ про ДТП.

Українські суди позбавляються кліток. Жалко лише, що не всі судді позбавляються”кліток” в своїх головах.

Не люблю я цирк. У мене його на роботі вистачає.

Часто саме невдачі та помилки були для нас важливими уроками і робили нас розумнішими та сильнішими. Тому вирішив ділитись своїми невдачами та помилками, які називатиму новомодним словом «фейл».

Адвокатське бюро Геннадія Нікішова «Консільєрі» розшукує людей, що скористались сервісами онлайн кредитів та не змогли вчасно або повністю їх виплатити.

Адвокатське бюро Геннадія Нікішова «Консільєрі» надає послуги з юридичного супроводу операцій з нерухомістю: купівлі-продажу, міни, дарування, оренди. З нами ви не потрапите в неприємні ситуації та уникнете зайвих матеріальних втрат та негативних емоційних переживань.

З 1 січня 2018 року вступили в силу обмеження швидкості руху транспорту до 50 км на годину в межах населених пунктів.

Це мій найкращий друг – Рем. Він є моїм талісманом на 2018 рік!

З Новим роком!

Новий рік і новий календар. Він буде нагадувати мені про тих, кому маю бути вдячним за можливість жити і працювати. Слава Україні! Героям слава!

Не варто поєднувати алкоголь та керування автомобілем.

Перед судовим засіданням. Стомлений, але готовий.

Яскравий приклад бездумного розповсюдження журналістами неперевіреної інформації. Штрафи не зросли!

Сам супроводжую роботу одного відомого інтернет-видання, але не перестаю дивуватись тим “перлам”, які видають журналісти!

Наше адвокатське бюро любить заплутані ситуації. Тоді простору для маневру більше!

Підвищення кваліфікації для адвоката є процесом безперервним.

Дивують адвокати, які не ведуть досьє. В нашому бюро робота над дорученням клієнта завжди починається із заведення адвокатського досьє.

Привітання для колег, клієнтів та потенційних клієнтів!

Нові кодекси. Їх було неважко знайти. Важче виявилось переконати продавчиню в тому, що КАС України вона намагалась мені продати старий.

В одній зі справ за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України суд вкотре продовжив строк тримання під вартою моїм підзахисним. При цьому необхідність продовження дії цього запобіжного заходу суд обґрунтував лише суворістю покарання, що їм загрожує. Також суд не знайшов нічого кращого, ніж послатись на рішення Європейського суду з прав людини в справах «Харченко проти України», «Лабіта проти Італії» та «Москаленко проти України», які якраз констатують порушення права на свободу та особисту недоторканність. Ну що ж, я почекав місяць і підготував ось таке клопотання. Цікаво, на які ж рішення пошлеться суд, якщо відмовить в його задоволенні?

Досить часто доводиться зустрічатись з тим, що складаючи адміністративні протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, працівники поліції складають протоколи ще й за статтею 185 цього ж Кодексу. Причому не за якусь там фізичну непокору, а за відмову віддати посвідчення водія. Не пред’явити, а саме віддати для вилучення.

Знову якась номінація. І знову грошей не дам! )))

Дорогою з Кам’янського районного суду в офіс до Кропивницького. Початок грудня, а снігу зовсім мало.

“Клєтка європейського образца”, як сказав один суддя. Якщо вже потрапили в таку “клєтку” або до того йде, то не зволікайте зі зверненням по допомогу до адвоката. Свобода ціни не має!

Зала судового засідання Кам’янського районного суду Черкаської області.

Аби я не вмів розібрати-зібрати ПМ і ТТ, то ніколи б так і не зміг замінити скоби в цій штуковині!

Щось уважно слухаю в судовому засіданні.

Робочий момент. Судове засідання.

Адвокатське бюро Геннадія Нікішова «Консільєрі» надає правову допомогу в кримінальних провадженнях щодо прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Милі дами, я розумію, що розлучення – це свято і привід повеселитися та, навіть, запросити стриптизера. Але радив би починати хоча б з консультації з адвокатом. А краще, звичайно, доручити йому ведення цього процесу. Інакше веселощі можуть перетворитися на сльози…

Допомога адвоката по статті 130-й Кодекса України про адміністративні правопорушення.

Сідати п’яним за кермо – це величезна дурня! Та не меншою дурнею є і не захищати себе у випадку складення на вас протоколу по статті 130-й КУпАП.

Спостереження за імітацією правосуддя негативно налаштованим щодо обвинуваченого судом є досить цікавим. З одного боку суддя намагається приховати своє негативне ставлення та поводиться демонстративно неупереджено, але в цей же час робить, те що зводить всі його потуги нанівець.

Під час написання заперечення на позовну заяву банку про стягнення заборгованості за кредитом часто поглядав на цей портрет )))

Майже зима…

Якщо в вашій справі є потерпілий, то вам доведеться вибудовувати з ним відносини. І відносини максимально позитивні. Ну, наскільки це можливо, звичайно.

Писанини навалилось!

130-та – це наш профіль!

Робочі будні.

Завжди знайдеться час і для хобі.

А якщо так не зміг, якщо попався – швидко до нас!

Звітно-виборна конференція адвокатів Кіровоградської області, 2017 рік.

Дисциплінарна палата КДКА Кіровоградської області.

На семінарі підловив колега)))

Пишуть, що я номінант. Грошей не дам)))

Щоденник на наступний рік придбано! Скоро в ньому почнуть з’являтись записи про судові засідання. Час невблаганний.

Після семінару залишились не лише знання, а й такі приємні дрібнички.

Дуже корисна книга. Сподіваюсь скоро з’явиться і український переклад.

Корисна для адвоката книга. Дуже.

Семінар був дійсно мегацікавим. Наштовхнув на нові ідеї.

Представництво інтересів потерпілого Олексія Цокалова в кримінальному провадженні щодо ухвалення суддею завідомо неправосудного рішення.

Представництво інтересів потерпілого Олексія Цокалова в кримінальному провадженні щодо ухвалення суддею завідомо неправосудної постанови в справі про адміністративне правопорушення. Кам’янський районний суд Черкаської області.

Захист в справах за статтею 130 КУпАП.

В Кам’янському районному суді Черкаської області теж захищаємо!

Кам’янський районний суд Черкаської області.

Працюємо за межами Кіровоградської області. Ефективно! Надійно! Рішуче!

«Вам потрібно терміново замінити адвоката. Цей вас топить і вам буде тільки гірше. Ви зрозумійте, що в справі є докази проти вас і з таким підходом, як зараз у вашого адвоката, вас просто посадять. А якщо його заміните, то все буде добре», – ось такі слова ви можете почути від слідчого або прокурора по своїй справі. Варіації, звичайно, можуть бути різні, але суть одна: прибери зі справи цього… він нам заважає!

Google про нас знає!

Допомога адвоката в справах щодо ДТП.

Зовнішній вигляд теж має значення!

День вільний від судових засідань. Тому можна і без краватки.

Нерідко слідчі самі пропонують підозрюваним якихось конкретних адвокатів. Я би не радив приставати на таку пропозицію. І справа не в тому, що запропонований в такий спосіб адвокат буде поганим. Зовсім ні. Він може бути дуже добрим професіоналом. Але не варто чекати від нього роботи «на повну силу». Причина цього в суто психологічному моменті – правилі взаємного обміну.

Навіть цукерки про нас придумали!

Перед будь-яким судовим засіданням приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду. Не варто вважати, що він не впливає на рішення судді щодо вас.

Під час розгляду слідчим суддею клопотання про обрання запобіжного заходу, особливо якщо йдеться про тримання під вартою, актуальним є питання: давати підозрюваному показання чи ні? Важко відповісти на нього однозначно, адже все залежить від конкретних обставин. Але я точно можу сказати чого вам не варто робити в будь-якому випадку.

Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області та представник Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.

Представники нового складу дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області.

Вихід є завжди!

Не думайте, що змусити вас обмовити себе і визнати вину у злочині, якого ви не скоювали, дуже важко. Це значно простіше, ніж здається. І зовсім не обов’язково бити та катувати.

У випадку затримання ви повинні зробити одну річ – заспокоїтись. Так, це дуже важко, адже ви спантеличені, багато чого не розумієте та ще й на вас тиснуть, тиснуть, тиснуть! Але це конче необхідно, щоб не наробити і, головне, не наговорити дурниць.

Будьте готові до обрання запобіжного заходу. Це не обов’язково буде тримання під вартою, але цілком можливо й таке. Слідчі люблять «поторгуватись» видом запобіжного заходу в обмін на потрібні їм показання і запропонувати, наприклад, домашній арешт замість камери в ізоляторі. Та вірити не варто.

Не вірте слідчому та оперативникам. Ніколи. Навіть якщо вони говорять правду. Тоді вже точно не вірте, бо насправді вас лише хочуть переконати в тому, що знають все, тоді як знають мало і саме від вас намагаються взнати більше. Та й знати, не означає володіти доказами. Тоді як ви можете своєю розповіддю на ці докази вказати і тим самим погіршити своє становище.

Дати показання можна завжди, а от відмовитись від них дуже важко. Ні, не важко. Неможливо.

Під час складання протоколу затримання слідчим фіксуйте в ньому справжній час вашого затримання.

watermarked - 10407153_720106774730334_7936534733381707191_nwatermarked - 10574230_714101688664176_2843919835230173746_n

Шедевр одеської реклами

Шедевр одеської реклами

watermarked - 71494_618441378193051_1555555691_n1533934_602383426465513_1799105386_nwatermarked - watermarked - 44