Мій адвокатський фейл

В соціальних мережах у мене багато контактів з моїми колегами – адвокатами. І це дуже круто: ми обмінюємось досвідом, новинами законодавства, судовою практикою та ще безліччю іншої корисної інформації.

А ще ми старанно вибудовуємо свій імідж. Малюємо, ліпимо та витесуємо з граніту образ виключно позитивного адвоката: постимо про відвідані семінари, отримані нагороди і різні перемоги, перемоги, перемоги… Я не бачу в цьому нічого поганого, адже успіху досягає лише той, хто його достойний. Але у кожного з нас були та ще будуть і прикрі поразки, і невдачі, і наші власні помилки. І про них ми частіше за все мовчимо. Я вважаю, що даремно. Адже часто саме невдачі та помилки були для нас важливими уроками і робили нас розумнішими та сильнішими. Тому вирішив ділитись своїми невдачами та помилками, які називатиму новомодним словом «фейл».

Перша кримінальна справа після отримання адвокатського свідоцтва. Хуліганство з застосуванням холодної зброї та ще й група. Не за призначенням, а за угодою – все серйозно. Суддя мене вперше бачить та ще й помічає мою невпевненість. Тому, коли підійшов до нього і надавав документи на підтвердження повноважень, питає тихенько: «Перша справа?» До цього часу сам собі не можу відповісти чому, але відповідаю: «Ні». Та моє почервоніле обличчя і невпевненість, яка нікуди не зникла, все ж переконали суддю в тому, що справа таки перша. І він тягнув. Тягнув мене все слухання! І зараз, коли ми зустрічаємось з цим суддею вже в апеляційному суді, мені трохи соромно за свою нещирість.

Далі буде…

 

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: