Об’ява від Consigliere

Наше адвокатське бюро надає правову допомогу в справах про адміністративні проступки, передбачені статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вказана норма закону передбачає відповідальність за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції

Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу в розмірі від шестисот до двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10200 до 40800 гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від одного до десяти років.

Покарання, як бачите, суворе. І позбавлення права керування автомобілем є обов’язковим. Рішення в таких справах приймає суд. І якщо ви з’явитесь в судове засідання без адвоката, то гарантовано отримаєте солідний штраф та будете їздити громадським транспортом. Тому у випадку складення працівниками поліції відносно вас протоколу про вчинення такого адміністративного правопорушення варто без зволікань звернутись за допомогою до нашого адвокатського бюро.

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: