Порада від Consigliere

Перед будь-яким судовим засіданням приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду. Не варто вважати, що він не впливає на рішення судді щодо вас.

Особливо актуальною ця порада є в тих випадках, коли вас затримують і на третю добу доставляють до суду для обрання запобіжного заходу. Часто підозрювані постають перед суддею в спортивному одязі, чоловіки зі щетиною. А іноді і в тому одязі, в якому були затримані. Я розумію, що перебування в ізоляторі тимчасового тримання робить проблематичним вибір відповідного гардеробу, але варто постаратись і через адвоката попросити родичів передати вам чистий та пристойний одяг. Обов’язково потрібно привести себе в чистий і свіжий вигляд, чоловікам поголити обличчя.

Дуже багато залежить від того, кого побачить перед собою суддя, коли вперше погляне на вас: невиразну людину, яка викликає чи то жалість, чи то відразу або ж нормальну подібну до нього людину? Як ви думаєте, до кого він буде більш поблажливим, чиї аргументи йому здаватимуться більш вагомими?

Американський соціальний психолог Роберт Чалдині в своїй книзі «Психологія впливу» наводить результати дослідження психологів з університету в Пенсильванії. Під час цього дослідження оцінювали фізичну привабливість 74 підсудних чоловіків. Красивим чоловікам були винесені менш суворі вироки. Фактично привабливі підсудні мали вдвічі більше шансів уникнути тюремного ув’язнення порівняно з некрасивими підсудними. Тому варто зробити максимум для того, щоб виглядати якомога краще.

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: