Порада від Consigliere

Як же обрати собі адвоката? Дуже важливе питання, чи не так? І вам дуже хочеться отримати на нього відповідь. Ну то ось вам моя відповідь: я не знаю. Так, я не знаю як вам обирати собі адвоката! Я ж його собі, дякувати Богу, ніколи не обирав. І, сподіваюсь, не буду. Та я можу порадити вам як не варто цього робити.

Нерідко слідчі самі пропонують підозрюваним якихось конкретних адвокатів. Я би не радив приставати на таку пропозицію. І справа не в тому, що запропонований в такий спосіб адвокат буде поганим. Зовсім ні. Він може бути дуже добрим професіоналом. Але не варто чекати від нього роботи «на повну силу». Причина цього в суто психологічному моменті – правилі взаємного обміну. Отримавши клієнта від слідчого адвокат почувається винним йому. І тому, можливо навіть не усвідомлюючи того, йде на поступки слідчому та утримується від дій, які могли б зіпсувати з ним відносини. Ну, а інтереси клієнта відходять на другий план.

Ви можете не захотіти псувати відносини зі слідчим, адже від нього так багато зараз залежить в вашому житті, і погодитись скористатись послугами запропонованого в такий спосіб захисника. Та, перш ніж наробити дурниць, задайте собі одне просте питання: для вас важливо не зіпсувати відносини зі слідчим чи не потрапити на кілька років за колючий дріт? Думаю, відповідь є очевидною.

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: