Порада від Consigliere

«Вам потрібно терміново замінити адвоката. Цей вас топить і вам буде тільки гірше. Ви зрозумійте, що в справі є докази проти вас і з таким підходом, як зараз у вашого адвоката, вас просто посадять. А якщо його заміните, то все буде добре», – ось такі слова ви можете почути від слідчого або прокурора по своїй справі. Варіації, звичайно, можуть бути різні, але суть одна: прибери зі справи цього… він нам заважає!

Потрібно приймати рішення. І не з легких. Та спробуйте дати собі відповідь на декілька простих питань. По-перше, чи є у слідчого або прокурора підстави так сильно перейматись вашою долею та давати вам «добрі» поради? Погодьтесь, що немає. По-друге, якщо є всі докази і обвинувачення почувається впевнено, то навіщо з вами на цю тему взагалі розмовляти? Та не потрібно їм це. Але якщо впевненості немає і робота вашого захисника по справі навіює на слідчого лише сум, а прокурора змушує нервувати, то тоді можна з вами й поговорити!

Скажу вам більше: якщо пристанете на цю пропозицію та відмовитесь від «незручного» адвоката, то наступною вимогою до вас буде визнання вини. І я не випадково пишу саме про вимогу. Час пропозицій для вас тоді вже закінчиться.

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: