Порада від Consigliere

Що ж робити родичам особи, яку затримали за підозрою в скоєнні злочину? Найперше – це опанувати себе та заспокоїтись. Я розумію, що це важко. Адже як буває, наприклад, по корупційним правопорушенням: поїхав чоловік зранку на роботу, а після обіду вам телефонує незнайомець, який представляється слідчим, та повідомляє, що чоловік ваш затриманий на три доби.

Та опанувати себе потрібно, так як від вашої допомоги рідній людині зараз теж багато залежить. Не буду писати банальщини про пошуки адвоката – це, думаю, і так зрозуміло.

Зберіть передачу в ізолятор тимчасового тримання (ІТТ): зручний одяг по сезону, предмети гігієни та їжу в упаковці, чай, каву. Передати все це зможете, коли затриманого доставлять в ІТТ. Так, там є час, коли приймаються передачі, але працюють там теж люди. Тому можна спробувати умовити передати необхідне і вночі.

Далі потрібно готуватись до обрання суддею запобіжного заходу, адже в більшості випадків прокурор буде наполягати на триманні під вартою. Вам необхідно зібрати деякі документи: підтвердження наявності місця постійного проживання (довідка про склад сім’ї або документи, що підтверджують право власності чи право користування житлом); характеристики за місцем проживання та роботи; копії свідоцтв про одруження, народження дітей, пенсійних посвідчень батьків і тому подібного. Якщо має захворювання, то підготувати відповідні медичні документи. В тому випадку, якщо є люди, що мають певний авторитет та вагу в суспільстві і можуть погодитись взяти рідну вам людину на поруки, то слід зустрітись з ними та обговорити це питання. Також варто готувати гроші для внесення застави. Готувати потрібно максимально можливу для вас суму. Краще нехай зайві залишаться, але ви зможете внести її одразу ж та скоротити час перебування дорогої вам людини в неволі. Також передайте затриманому гарний чистий одяг, який він зможе одягти в суд. Його зовнішній вигляд теж матиме значення, повірте. Ну а далі співпрацюйте з адвокатом та сподівайтесь на краще.

Порада адвоката Совет адвоката Адвокат Захисник Защитник

Адвокат в Кировоградской области Адвокат в Кіровоградській області

Адвокат Адвокати Знайти адвоката Кропивницький Кіровоград

Найти адвоката Кропивницкий Кировоград Адвокаты

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: