Спостереження від Consigliere

Спостереження за імітацією правосуддя негативно налаштованим щодо обвинуваченого судом є досить цікавим. З одного боку суддя намагається приховати своє негативне ставлення та поводиться демонстративно неупереджено, але в цей же час робить, те що зводить всі його потуги нанівець.

Обвинувачений дає показання і суддя дуже старанно все записує. Навіть просить не поспішати і повторюватись. Та коли придивився уважніше, то з’ясував, що записує суддя все, що хоч з натяжкою можна використати в обвинувальному вироку. Коли ж показання мого підзахисного спростовують обвинувачення, то суддя лише водить ручкою по вже записаному на аркуш.

Допит закінчується і суддя говорить про закінчення засідання. Та фарс не закінчується. Суддя починає досить довго і напружено гортати свій щоденник щоб призначити час та дату наступного засідання. А потім несподівано оголошує, що так як призначити судове засідання до спливу строку тримання під вартою він не може, то ставить на обговорення питання про доцільність продовження цього строку. Не, ну має право, чого ж. Тільки от до спливу цього самого строку лишилось ще… 23 дні! Майже місяць! І це при тому, що всі докази вже досліджені.

Звичайно ж, «неупереджений» суд продовжив строк тримання під вартою. Щоправда з підстав послався лише на якийсь «суспільний інтерес», а не на реальні докази існування ризиків.

Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Залишити коментар

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: